ac-bbq-facebookbanner

It’s barbecue time! Na de laatste loodjes van dit collegejaar is het hoog tijd om gezamenlijk de vakantie in te luiden. De AC en KookCie begrijpen dit maar al te goed en verzorgen daarom op dinsdag 26 juni een overheerlijke barbecue exclusief voor Contacters! Natuurlijk snappen wij ook dat jouw laatste geld is opgegaan aan vakanties boeken en UB-koffie, dus is deze activiteit helemaal GRATIS! Het enige wat je hoeft te doen is je eigen kleedje en drank meenemen naar het Griftpark. Hier staan de AC en de KookCie vanaf 19:00 uur klaar om jullie vlees, salades en stokbrood voor te schotelen. Daarnaast zal voor de liefhebbers ook flessenvoetbal klaarstaan. Het belooft dus een gezellige en lekkere activiteit te worden! En voor de feestbeesten onder ons: na de barbecue zullen we ons met z’n allen verplaatsen naar het fenomenale eindfeest. Helemaal leuk dus!

Schrijf je wel even in voor deze activiteit, want dan weten wij hoe groot ons boodschappenlijstje wordt. Daarnaast kun je in de inschrijflijst ook aangeven of je vegetariër bent of niet. Wees er wel op tijd bij, want de inschrijvingen sluiten op 22 juni!

We hopen jullie 26 juni te zien!

Wie: alle hongerige Contacters
Wat: eindbarbecue
Waar: Griftpark (precieze locatie volgt nog)
Wanneer: dinsdag 26 juni
Tijd: 19:00 uur
Prijs: gratis! (Neem wel je eigen drank en kleedje mee!)
Inschrijflink: https://goo.gl/forms/hcJbfm7zJNDzRkyL2

4