Tripcie: Weekendje weg

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Tripcommissie
Vanaf
8 nov. 2019 13:00:00
Tot
10 nov. 2019 16:00:00
Locatie
Onbekend

Tripcie: Weekendje weg

Nu de colleges (weer) echt zijn begonnen, is de dagelijkse sleur ons leven ingeslopen. We verdwijnen in de boeken en verdrinken in tentamenstress. Buiten wordt het kouder, natter, donkerder en we trekken ons langzaam terug in onze huizen (en kroegen). Onze wereld wordt kleiner en het avontuur is ver te zoeken. Dat mag natuurlijk niet gebeuren! Na een geweldig introductiekamp had de TripCie de eer om een avontuurlijk weekendje weg te organiseren voor eenieder die even ontsnappen wilt aan de universiteit en diens ongemakken. Met het thema CIWereldreis nemen wij je mee op reis naar een geheime locatie. Dus pak je junglemes, je kompas en bergschoenen maar in want dit weekend wordt fenomenaal! Het bier zal vloeien, de muziek zal luiden en bovenal zal het avontuur om de hoek liggen. Houd deze facebook nauwlettend in het vizier voor hints over de locatie en meer informatie. Tot snel!

In het kort:
Wat: avontuurlijk weekendje weg
Wanneer: 8 tot en met 10 november
Waar: De wereld rond
Prijs: +- €40

Onze sponsoren