Nieuws

Digitale week van de mediastages - luister o.a. naar presentaties van Tim Hofman!

Nog een paar nachtjes slapen en dan is het zover! Het programma is compleet, de sprekers zijn aan het opwarmen en de kraampjes voor de digitale stagemarkt worden opgebouwd. Wij zijn super trots op het bomvolle programma, kom langs en ervaar de wondere wereld van de media!

Pak je kans en regel je stage tijdens de Digitale Week van de Mediastages van 25 t/m 29 mei 2020. Al 800 studenten hebben zich aangemeld, 40 bedrijven staan op de stagemarkt en 250 stagevacatures staan open. Wees erbij en regel je stage!

Loop over de virtuele stagemarkt en bekijk de openstaande stagevacatures van bijvoorbeeld BNNVARA, Endemol, Warner Bros en Make a Wish. Kom in contact met je toekomstige stagebegeleider via een online speeddate. Kijk naar presentaties van Tim Hofman, de Sekszusjes, Jeroen Gortworst en de mannen van Man Man Man (de podcast). Of woon workshops bij van professionals uit de creatieve industrie.

Het is een GRATIS digitaal feestje; bij zijn is meemaken. Meld je nu aan via deze link!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren