Nieuws

Help mee om fietsdiefstal terug te dringen!

Help mee om fietsdiefstal terug te dringen!

Help mee om fietsdiefstal terug te dringen!
Fietsdiefstal is een vervelend bijverschijnsel van de grote aantallen – steeds duurdere – fietsen die in ons land in omloop zijn.
Dat is de reden dat de Stichting Aanpak Fiets- en E-bikediefstal (S.A.F.E.) aan Bureau Beke uit Arnhem heeft gevraagd om een onderzoek naar de aard, omvang en aanpak van fietsdiefstal in Nederland uit te voeren.
Voor dit onderzoek willen we ook ervaringen verzamelen en informatie optekenen van personen die in 2019 het slachtoffer zijn geworden van fietsdiefstal. Jouw antwoorden worden vertrouwelijk behandeld en zijn niet naar jou te herleiden.

https://bekevragenlijst.nl/b/index.php/592455?lang=nl

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren