Nieuws

Het nieuws van Nu

Op 9 maart organiseert SIB-Utrecht een congres genaamd "Het nieuws van Nu". Tijdens dit congres staat de stand van de hedendaagse journalistiek centraal. Niet alleen het belang van de journalistiek voor onze rechtsstaat komt aan bod, ook de rol van de journalistiek in de hedendaagse samenleving wordt besproken. Hoe kan de journalistiek de strijd om aandacht winnen en ons allen correct en volledig informeren? Welke nieuwe trends maken dit moeilijker en wat is de toekomst van de journalistiek? Door middel van lezingen, debatten, masterclasses en workshops zal geprobeerd worden op deze, en andere, vragen een antwoord te geven. Voor meer informatie en tickets kan je terecht op www.sib-utrecht.nl/journalistiek-van-nu/

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren