Contact

Contact

Bezoekadres

Studie Vereniging Contact
Kromme Nieuwegracht 20 (Ingang muntstraat 2A, kamer T3.10)
3512 HH Utrecht
+31 30 253 62 58
bestuur@svcontact.nl

Postadres

Studie Vereniging Contact
Muntstraat 2A
3512 EV Utrecht
+31 6 30 253 62 58
bestuur@svcontact.nl

Gerichte vragen

Bij algemene vragen kunt u mailen naar bestuur@svcontact.nl. Heeft u een gerichtere vraag aan een bestuurslid of over een specifiek onderwerp? Dan kunt u ook mailen naar:

Gracia Nolten - Voorzitter

voorzitter@svcontact.nl

Marjolein Wesselink - Secretaris

secretaris@svcontact.nl

Pepijne van Rooijen - Penningmeester

penningmeester@svcontact.nl

Luca Massaro - Commissaris Onderwijs

onderwijs@svcontact.nl

Sanne Rijnsburger - Commissaris Intern

intern@svcontact.nl

Thijmen Marres - Commissaris Extern

extern@svcontact.nl

Openingstijden Contactkamer

Voor alsnog is vanwege de COVID-19 maatregelen de Contactkamer niet toegankelijk voor leden. Wanneer dit verandert zal het bestuur hierover informeren!

Onze sponsoren